Картка Rozetka
Бесплатная доставка
ТОП ПРОДАЖ Пленка на окна солнцезащитная зеркальная тонирующая термопленка от солнца антибликовая затемняющая для пластиковых окон стекла балкона квартиры защита от посторонних взглядов оконная фольга самоклеящаяся теплоотражающая термо тепло клеенка ТБ01SUN
 
Пленка на окна солнцезащитная зеркальная тонирующая термопленка от солнца антибликовая затемняющая для пластиковых окон стекла балкона квартиры защита от посторонних взглядов оконная фольга самоклеящаяся теплоотражающая термо тепло клеенка ТБ01SUN
299
279
Бесплатная доставка
+4 бонусных ₴

Популярные отзывы в категории интерьер и отделка

Денис
Очень неплохая плёнка, ставил на балкон на солнечной стороне, в комнате стало значительно прохладнее и уютнее. Свет проходит через неё в таком синеватом оттенке, как в антибликовых очках для водителей.

Но нужно учитывать что так как плёнка крепится на внутренней стороне окна, стеклопакет всё так же накаляется и отдаёт тепло в комнату. Так что если хотите большего эффекта, нужно искать именно наружную плёнку. Только там окно будет холодным и не будем кочегарить комнату.

Ещё совет всем кто хочет поставить - очень тщательно подготовьте окно, там не должно быть ни пылинки, и потом хорошо намочите перед нанесением плёнки.
Если это сделать то ничего сложного в монтаже нет
Юлана Г***
Дякую, вчора поклеїла. Без додаткового клею. Стіна більш менш рівна в мене, вийшло непогано. Десь на 8й штукі я увійшла в кайф
Стики і справді не рівні, але сміливо потрібно клеїти один на одного, все перекривається. За рахунок того, що вони трохи тягнуться, можна вирівнювати малюнок. Впоралася сама, без допомоги другої людини
Дмитро К***
Плівка працює, різниця за вікном на сонці і на підвіконні на сонці в середині становить майже 10 градусів! Якщо далі в кімнаті, то підлога на сонці майже холодна - не пишу що трохи тепла, більше підходе майже холодна. Думаю якщо поставити термометр трохи далі від плівки то різниця буде дійсно градусів 15.

Для тих хто хоче поклеїти без зняття штапіків - обов'язково треба купити пластиковий шкребок-кондитерський але не тонкий, короче як 2-3 кредитки а то і міцніший щоб прорізати рівно по резенці. Кредитні картки і прочая дребень дуже гуляє відносно резинки - тому рівно відрізати у вас не вийде.

Для тих хто хоче поклеїти зі зняттям штапіків - одразу знімайте бокові довгі, потім низ, потім верх. Встановлювати штапіки в зворотньому порядку - спочатку верх і низ, потім бокові, бо інакше верх і низ ви просто не вставите.
Єлизавета М***
На жаль, плівка пройшла практичне випробування вибуховою хвилею. Скло звісно розбилось, але уламки залишились на плівці.
Шимченко А***
Пленка работает. После прилёта стекло треснуло, но не разлетелось. Это самое главное. Отвечает всем характеристикам. Надо будет взять ещё.
Євген К***
1) Придбана мною бронеплівка була упакована в стретч-плівку та жорстку коробку, що унеможливлює її пошкодження та згинання - дякую за гарне пакування. Відрізана була рівно, без нарікань - все добре.
2) Наклеював плівку попередньо вийнявши склопакет з вікна, так було набагато простіше працювати з плівкою та підрізати.
3) Обов'язково застелив місце, де здійснював роботу, одноразовою плівкою, тому що в процесі обприскування плівки та вікна мильним розчином, все буде у мильній воді.
4) Придбав в магазині шкребок для видалення льоду та води з лобового скла авто (всього 17грн) - він з резиновою полоскою (добре виганяє воду), а також рідке прозоре мило "Дитяче" (52грн) - результат поклейки без нарікань, все прозоре, без розводів на плівці і склі.
5) При роботі рекомендую вдягати кепку (бейсболку тощо), тому що при поклейці 4-х вікон балконної рами, на трьох прийшлося прибирати по волосині (добре, що побачив). У разі виникнення необхідності підняти плівку зі скла щоб прибрати зайву смітнинку, в це місце треба знову пшикнути мильного розчину і вигнати воду шкребком.
6) Після того, як вигнав воду, плівку можна трохи зкорегувати по площині скла. Підрізав канцелярським ножем, притискаючи край плівки лінійкою (треба слідкувати, щоб плівка не зрушилася з місця і був рівний відріз).

Підсумовуючи, можу сказати, що цілком задоволений якістю плівки та простотою її нанесення (поклейки) на скло.
Іван Г***
2 місяці тому купив і встановив власноруч цю антивибухову плівку (200 мікрон). Мета була захистити сім’ю (дітей). Як же вчасно я це зробив! Поруч був прильот і вибухова хвиля була настільки потужна, що в деяких сусідів вилітили навіть вікна.

За рахунок плівки скло не розлетілось і не завдало шкоди нікому, навіть ремонт цілий, дякувати Богу! Склопакет випав, але все кругом ціле. Більше всього я хвилювався щоб у разі вибуху скло не поранило нікого в приміщенні, плівка відпрацювала на 100%.

Зараз міняю склопакети і буду однозначно замовляти і клеїти знову.
Ольга С***
З краскою знайома років 8. Перекрасила всю дачу( підлогу,двері,цеглу) - досі тримається. Все старе можно задекорувати під нове. Добавляла пігмент і отримувала різні кольори на любий смак. Навіть пластикові підвіконня покрила бо пожовтіли згодом