- Сергій У***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Фігня натуральна. Як знадвору завісити, то якийсь ще сенс є. А з середини - то фігня
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- баловство
- Продавец RedCatik
Ця плівка не клеїться знадвору. Ознайомтесь з інструкцією, якщо все робити по ній плівка ефективна проти конденсату та для збереження тепла.
- Сергій У***
Про "знадвору" - це тільки припущення. А так - зсередини прикріплена. Ефект нульовий, а незручності є
- Дарія К***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
В орендованій квартирі була проблема зі склопакетом у вікні (одного скла в склопакеті не було). Плівка використовувалася як тимчасове рішення разом з поролоновою стрічкою протягом зими і осені, впоралася чудово. Тепло зберігалося в квартирі досить добре як для плівки.
З недоліків це те що вона досить легко рветься від механічних пошкоджень на вікні, але щоб цього уникнути варто купувати плівку з більшою щільністю.- Достоинства:
- Добре зберігає тепло, легка у використанні
- Недостатки:
- Відносно легко рветься на вікні
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Василий Я***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Немного сложно клеить
- Достоинства:
- Цена
- Юлія М***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Класна плівка. Легко клеїти, скойтч хороший. Дійсно перестали запотівати вікна та не так дує (дерев'яне вікно). Хоч тонка, але міцна. Феном легко натягується.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Володимир Г***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Шикарна штука. Спочатку трохи не розібрався, як плівку розпрямити. Зрозуміло, що феном, але виявляється, виключно на максимальному режимі. Тобто наклеюємо на рамку з скотчу, стараємось, щоб відносно без зморшок, але вже як вийде. А потім гарно гріємо, починаючи з центру. Краї в останню чергу. В результаті утворюється додаткова камера на вікні, практично непомітна. Результат - температура з 23 до 26°. Варто ще ущільнювачі замінити.
- Достоинства:
- Непомітна на вікні, стало тепліше, ціна, легкий монтаж.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- ТатьянаОтзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Информация указанная на странице продавца не достоверная, пленка очень тонкая. В характеристиках на странице указана толщина пленки 4 мкм, по факту 1,5 мкм (это так же указано на упаковке товара). Стоимость пленки 1,5 мкм должна быть ниже, как у других продавцов.
- Недостатки:
- Очень тонкая.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Товщина плівки не 1,5, а 15мкм. Це найкраща товщина для захисту від конденсату і додаткового утеплення. Тому в характеристиках інформація навпаки, занижена, але ми це змінимо. Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Тарас Є***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 2000. Толщина: 15
Працює, головне близько феном не гріти - проплавляється
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Хлян В***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Вартує уваги, особливо в кого потіють вікна, ефект
На фото з плівкою та без.- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Лидия В***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Я не задоволнна, плівка не разпрямляется під феном, к другій компанії ч замовляла все було судово, я вже клеїла ,решила у вас замовити і вот казус, скоч тоже поганого гатунку.
- Достоинства:
- Не сподобалось
- Недостатки:
- Не сподобалось
- Продавец RedCatik
Перевірте, будь ласка, герметичність поклейки плівки, оскільки це напряму впливає на її робочість. Фен повинен дути теплим нагрітим повітрям. Ознайомтесь з інструкцією та можете звязатись за номером телефону на коробці для консультації.
- Козачук Н***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
С трудом розібралась, скоч тонкий і прозорий, липкий флізилін важкувато відділити для людей похилого віку. Але все вийшло, плівку наклеїла. Будем чекати холодів, тоді доповню відгук.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Звертайтесь, якщо виникнуть питання, з радістю допоможемо!)
- Богдан
Добрий день. Розкажіть, будь-ласка, який вийшов результат.
- Козачук Н***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Я не поняла де двосторонній скотч? Плівка є, а замість скотча вузька тоненька біла полоска, з одної сторони липне, а з другої не. Розділити тут нема що.
- Продавец RedCatik
Біла стрічка зверху скотчу забирається і ви отримуєте іншу сторону теж липку. Вам потрібно лише задіти край скотчу, далі він забирається легко.
- Ігор Т***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Класна штука. Конденсату немає. Рекомендую.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Алена М***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Дуже гарна плівка. Конденсату майже не має. Виконує свою функцію
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Геннадій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Вирішує проблеми з конденсатом на вікнах. На фото середнє вікно з плівкою.
- Достоинства:
- Дешево, швидко
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Вячеслав Г***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
фаетастика! купляючи не вірив. а воно реально діє і реально економить тепло. надзвичайна річ. тримається вже 9 місяців. треба ще і з зовні спробувати, враховуючи ціну геть не жалко.
- Достоинства:
- віра в чудеса науки і техніки! справді працює!!!!
- Недостатки:
- просто геть немає
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Юрий П***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Дуже корисна річ. На вікнах зовсім непомітна наявнісь плівки. Результат відчутний одразу. Вікна не пітніють і стало тепліше навіть при ледь теплих батареях.
- Достоинства:
- Легке встановлення, непомітність, ефективність.
- Недостатки:
- Не помітив
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Ольга Р***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Неожиданно решила проблему. Конечно внешний вид окна немного страдает из-за пленки, но по сравнению с конденсатом вполне терпимо. Единственный минус- пленка достаточно тонкая и чтобы красиво приклеить нужно постараться. Вообще-то покупкой довольна.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Ігорь Ц***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Про затримки доставки у 3-5 днів був попереджений, тож до цього був готовий. Прийшов саме той розмір, який замовляв. При проклеюванні перший рулон скотчу швидко скінчився,(приблизно 2,5 шибки) тож спочатку дістав ще один з другої коробки (замовляв дві упаковки) і був дуже приємно здивований, що в кожній коробці було по 2 рулони скотчу по 10 м! Хоча на коробці було написано, що двосторонній скотч лише 10 м. Дякувати продавцю, 10 м дійсно мало! Після проклеювання та обробки феном по інструкції, зазначеній на коробці, все стало, як було задумано! Конденсат відсутній та суб'єктивно температура підвищилась на 1,5 - 2 градуси!
- Достоинства:
- Плівка працює, конденсат відсутній!
- Недостатки:
- Не піддається впливу "чарівних паличок", вимагає особистої поклейки!
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Ігорь Ц***
При низьких температурах ззовні конденсат все ж таки трохи з'являється. Але його на порядок меньше ніж без плівки.
- Крижановська О***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Плівка хороша, свою функцію виконує. Клеїли на балконі, так як через постійні відключення тепла і світла, треба якось утеплюватись. Скло тепер не холодне, і не покривається конденсатом, коли вивішуємо мокрий одяг на балконі. Скотчу в упаковці достатньо, клеїть добре.
Доставку обирала Розеткою. Замовляла увечері 7.12, мені відразу ж передзвонили, уточнили замовлення і пообіцяли завтра передати в доставку на розетку. Тоді 10.12 мені прийшла смс від розетки про готовність до видачі посилки наступного дня. А по факту на склад вона прийшла аж 13.12. Можливо, якби не це попереджувальне повідомлення про доставку 11.12, то б і не було цього неприємного відчуття про затримку.- Достоинства:
- Плівка відповідає опису
- Недостатки:
- Довга доставка
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! На жаль, ми жодним чином не впливаємо на доставку Розетки, відправили, коли обіцяли. Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Роман Є***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Класна річ для утеплення. Після прогріва феном її не замітиш навіть
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- ВладиславОтзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Клеїв металопластикові вікна. По відчуттям в кімнаті стало тепліше. По факту не заміряв термометром. Знаходячись біля вікна не відчувається холод як від скла.
- Достоинства:
- Працює
- Недостатки:
- Двостороннього скотчу мало. Докупляв
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Влад С***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Полностью устранило проблему запотевания окон. За такую цену, отличная и полезная пленка!
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Сергей К***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Мабуть нема порозуміння. Розділ "Відгуки" передбачений для споживачів, і має на меті в першу чергу інформацію для споживачів, ну і звичайно для продавців зробити висновки. Я ще раз хочу повідомити, мені телефонував "ПРОДАВЕЦЬ", попередив що доставка буде 3-5 днів (хоча на Розетці вона займає 1-2 дні на такі дрібниці), я дав згоду. Пройшло 6 днів, товару немає. Замість вибачень, повідомлення неоднозначного характеру.
P.S. При чому дати відповідь в коментарях продавець не бажає.- Продавец RedCatik
Вам надають відповідь в коментарях, але вони не відразу зявляються, а проходять модерацію.
- Продавец RedCatik
Ми відправили в той день, коли і повідомляли. Доставка в точку видачі Розетки не залежить від нас, ми повідомили вам терміни, які нам повідомляє Розетки, тому і попереджаємо про це. На жаль, вона інколи буває довшою.
Експерт маркетплейсДобрий день, Сергій!
На жаль, через складні погодні умови, терміни транспортування товару до Вашої точки видачі збільшились.
З повагою, Експерт маркетплейс
- ЛідіяОтзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Чудова штука, взяла для проби на більшеньке вікно, клеїла окремо на кожне скло - результат потішив. Замовила ще на інші вікна.
Вікна не пітніють взагалі, а раніше то був жах, через перепади температури все текло. Тепер такої проблеми немає зовсім. Як наклеїти я теж розібралася. Це не складно. Раджу феном продувати доки не розпрямиться повністю. Навіть якщо наклеєно з нерівностями - все розгладиться від теплообробки. На вікнах плівки не видно, тому вона не псує вигляд вікна абсолютно!
Єдина проблема що виникла - і тижня не пройшло як кицька зачепила кігтями плівку на одній секції. Полагодила зробивши заплатку з залишків. Але мабуть буду переклеювати.
Але це більше проблема в налаштуваннях кота. Вирішується погрозою тапком. )- Достоинства:
- вікна не пітніють! легко клеїться
- Недостатки:
- не котостійка)
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш розкритий відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Дуже плакали вікна ,порадили таку плівку ,замовила у даного продавця ,швидко зв'язатись і через декілька днів уже забрала замовлення )
Плівка супер ,все прийшло як вказано ,поклєїла і вуаля ....вперше за у роки вікна сухі )) не можу налюбоватись )- Недостатки:
- Немає
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Дарина Т***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Пленка отличная! Немного теплее стало, не задувает, держит тепло внутри. За такую цену очень даже хорошо!
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Влад С***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
прийшов вказаний розмір, комплектація відповідає заявленій, клеїти легко
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Иван Д***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
норм плівка, скотч в комплекті. Стало відчутно тепліше.
- Продавец RedCatik
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів, раді допомогти!)
- Наталья Л***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Не рекомендую этого продавца. Заказала пленку размер в 0.8*7.5м . Оператор при заказе уточнил размер. После подтверждения пленка пришла совершенно другого размера. 2м*4м.
Хотя мне важен был заказанный размер.
Больше покупать у данного продавца не буду.- Недостатки:
- Присылают не то что заказываешь
- Люсьена В***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Хорошая плёнка. Очень круто что всё нужное для поклейки есть в комплекте. Ефект ощутим в тот же день. Больше с окон не задувает.
- Red_Cat
Спасибо за ваш отзыв! Обращайтесь, с уважением, RedCat!)
- Александр К***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Недорогая хорошая пленка, которая економит деньги))
- Red_Cat
Спасибо за ваш отзыв! С уважением, RedCat!)
- Анна А***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 800. Толщина: 15
Пленка отличная, сохраняет тепло в доме, не выдувает с окон.
- Red_Cat
Спасибо за ваш отзыв! Обращайтесь, с уважением, RedCat!)
- Ілля М***Отзыв от покупателя. Продавец: RedCatik. Ширина: 1100. Толщина: 15
Теплее стало, хорошая пленка.
- Red_Cat
Спасибо за ваш отзыв! Обращайтесь, с уважением, RedCat!)
- Андрій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 7000. Ширина: 1100. Толщина: 15
Брав щоб позбутись конденсату на вікнах, в цілому помогло, повністю не зник, але значно краще за те що було. З часом плівка трохи розтягується, але якшо подути феном то все окей
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- -
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів. Звертайтесь, завжди раді допомогти!)
- Елена Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 10000. Ширина: 800. Толщина: 15
Цікава штучка
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо зворотній зв'язок від наших клієнтів. Звертайтесь, завжди раді допомогти!)
- ВадимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Длина: 7500. Ширина: 800. Толщина: 15
Пройшло 2 місяці після поклейки і виявилось наступне - плівка на 5мм "сповзлась" до центру скла по скотчу.
Тепер скотч "оголений" і до нього все чіпляється, а плівка втратила свою пружність і просто висить як сміття на вікні.
Нікому не рекомендую її, так як ефект від поклейки прямує до нуля, а часу витратите купу, спочатку на поклейку, а потім на видалення всього цього "добра" з вікон..- Достоинства:
- -
- Недостатки:
- В коментарі
Представник постачальникаСкоріш за все це було через те що ви занадто сильно натягнули плівку і з настанням жари, вона натягнулась ще більше.
Потрібно клеїти, як в інструкції, не занадто натягуючи плівку, тому що вона натягнеться коли ви будете нагрівати феном.- Вадим
Не правда, я все робив по інструкції, перед нагріванням феном вона просто висіла, чи мені потрібно було залишити її як хляк чекаючи на весну?
