- Ігор Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Антрацит_15_adamant
В цілому мийка красива.
Змішувач у справному стані.
Підключили легко. .
Але купчи будьте готові що отвори під дозатор та ополіскувач доведеться робити самому або як в моєму випадку - їздив у магазин який продає такіж і мийки і там за 500 грн. Зробили ще 2 отвори .- Достоинства:
- Красива. Все прайює.
- Недостатки:
- Відсутність отворів для дозатора та ополіскувача
- Представник бренду
Дякую Ігор, за відгук про нашу продукцію! По отворам, все вірно сказали, або робити самостійно, або звертатись до майстрів. Користуйтесь із -задоволенням!
- Віктор К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Антрацит_15_adamant
До мийки патань немає, все як на картинці, а от кран... протікає, капає і з носика самого крану(це не проблема для мене), і з місця де кріпиться ручка, виходить, що через 15 хв вже є досить багато води на ободку самої раковини, а далі вона тече на стільницю.
Доводиться постійно під ручку класти якийсь рушник, особливо на ніч...- Достоинства:
- Підійшла по дизайну
- Недостатки:
- Капає з ручки, псує стільницю.
- Представник бренду
Доброго дня Віктор! Кран на вод фарбується в колір мийки тому розбираеться повністю, і 100:% там не дотягнутись катридж. Дотягніть катридж в крані і проблема зникне. Вибачаємось!
- Ставер А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Графит_13_adamant
Понравилось
- Представник бренду
Алла, дякуємо Вам за відгук про нашу продукію! Користйтесь із задоволенням!
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый_04_adamant
гарно вписалась в інтерʼєр, все відмінно
єдиним зауваженням можу вважати діаметр ополіскувача склянок, як на мене то він дууууже завеликий....але то є мабуть стандарт і передивившись всі ополіскувачі дійшов до висновка, що вони стандартизованого розміру- Достоинства:
- мінімалізм, функціональність, комплексність, відмінний колір
- Недостатки:
- відсутність отворів під аксесуари (але це вже на смак)
- Представник бренду
Дякуємо Вам, Андрій, за відгук про нашу продукію!
