- Антон І***Отзыв от покупателя. Продавец: Just Better
Продавець супер, замінив нічник на новий по гарантії. Дуже дякую.
- Достоинства:
- Все працює, є мобільний застосунок для керування нічником. Створює затишок в кімнаті.
- NataliyaОтзыв от покупателя. Продавец: Just Better
Придбали проектор, через деякий час він почав торохтіти. Продавець пішов на зустріч і обміняв на інший. Цей теж почав торохтіти, так і включаємо на 5 хвилин, більше не витримуємо))
- Недостатки:
- Шумний
- Продавец Just Better
Не можемо сказати у чому причина, адже таких випадків у нас за весь час не було, при чому з жодним проектором
- Nataliya
Дивно, що пише продавець, що випадків не було з шумом, ось номер замовлення № 787467537.
Це дуже легко перевірити. Ви ж нам міняли - Продавец Just Better
Ми мали на увазі, що тільки у Вас така проблема, інших конкретно таких випадків не було з жодним проектором
- МиколаОтзыв от покупателя. Продавец: Just Better
Мало інформації на рахунок цього пристрою в інтернеті. Купив його спонтанно, хотілось якийсь нічничок, бачив тут фотки, вирішив спробувати і не пошкодував. Проекція дуже кольорова та гарна, є окремий зелений зоряний лазер, зручна аплікуха де можна гратися з міксами кольорів, швидкістю руху та іншими ефектами, можно налаштовувати таймер, робити власні профілі. Також працює від павербанка дуже довго, що буде плюсом якщо не буде світла, чи в місцях де нема розеток. Дуже радію придбанням. В реальності це ще прикольніше ніж на фотках. Сподіваюсь він пропрацює довго :)
- Продавец Just Better
Щиро дякуємо, що приділили час і залишили детальний відгук з фото
- МарияОтзыв от покупателя. Продавец: Just Better
Дуууже крутий, потужний, світить гарно, є куча режимів а також підключається до додатку «Smart life” що дуже зручно, можна керувати з телефону дистанційно та виставляти час коли буде включатися та виключатися. А ще він досить великий(на картинці здавався меньшим), але для мене це плюс, задоволена покупкою, дякую:)
- Достоинства:
- Тільки плюси❤️
- Недостатки:
- Немаєєє
- Продавец Just Better
Щиро дякуємо, що приділили час і залишили відгук :)
