На свої гроші виглядає норм. Якість - ну теж на свої гроші норм. Був неприємний нюанс. Одна з накладок, які на стіні, була погнута. Зіжмакана навіть. Як це сталось невідомо. Чи такий вислали, чи при доставці погнули. Претензій до магазину не маю, бо по-перше сама не перевірила при отриманні, по друге я це не помітила навіть коли відкрила, тільки чоловік побачив коли взяв в руки для установки. Чоловік виправив за допомогою пласкогубців і наче й непомітно.
Відповідає опису. Якість мене влаштовує. При установці обезжирив, приклеїв та не давав навантаження біля 24-х годин, щоб висох клей. На разі тримається, навантаження вологих рушників витримує.