Очень быстро схватывает. Цвет шва после высыхания практически неотличим от дерева. Пока клеил только его. Удобная бутылочка позволяет экономно расходовать клей и предотвращает его пересыхание. При использовании клей наносите на одну из поверхностей. Рекомендую, где это возможно, использовать струбцину. Не спешите и дайте как следует просохнуть. По итогу, если все сделано правильно, сломанная вешь не отличима от целой. Рекомендую.
Клей супер =)
У мене відклеїлась амбушура на великих навушниках. Там надтонкий шкірзам до тканини.
Клей впорався на 100%. Сохне швидко, треба мало, тримає натяг, еластичний.
Не дуже просто відчистити з поверхні шкірзаму, тому будьте обережні з цим (на нормальній шкірі проблем не буде, тут просто надтонкий слой)
Класно, що є дозатор, дуже допомогає.
Постирал тапки в машинке, три пары, и они все развалились)) Думаю попробуй склеить. Были опасения, что клей может разъедать подошву тапка из пенки какой-то, но всё норм. Склеило намертво ткань и подошву из пенки.
Це накращий клей! Розмішується супер, без комків, наноситься добре, не розляпується, шпалера клеється міцно, слідів не залишає. А у відрі невикористаний стоїть вже другий тиждень та все ще так само придатний до викоритання. Розхід малий! Не потрібно наносити багато на стіну - достатньо тонкого шару!
стільці чим тільки не клеїв, з плином часу з'єднання знову розходилися. з новим клеєм зараз держить чудово, подальше покаже час. Не смердить, легко змивається з рук, надлишки теж легко видаляються вологою ганчіркою під час роботи
У мене відклеїлась амбушура на великих навушниках. Там надтонкий шкірзам до тканини.
Клей впорався на 100%. Сохне швидко, треба мало, тримає натяг, еластичний.
Не дуже просто відчистити з поверхні шкірзаму, тому будьте обережні з цим (на нормальній шкірі проблем не буде, тут просто надтонкий слой)
Класно, що є дозатор, дуже допомогає.
Здивувався, що клей прийшов без коробки.
5 з 5 за клей!