- Володимир І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Легке підключення, гарний вигляд, місяць в використанні, політ чудовий
- ВасилийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Товар приехал потертый и был плохо упакован
- ленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Вентилятор привлек цветом. Хорошо смотрится в современных санузлах. Под сотую трубу. Шнур прячется внутри.
Успели купить со скидкой, что приятно.- Переваги:
- цена со скидкой, размер, цвет
- Недоліки:
- сборка
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Круто смотрится и тихо работает.
- Переваги:
- Цена и качество
- Недоліки:
- нет
- Оксана Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Прийшла не та модель, тому оформила повернення. Гроші ще досі не повернули
- Переваги:
- Не знаю
- Недоліки:
- Пересорт, проблеми з поверненням грошей після оформлення повернення
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Макс М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Долго выбирал остановился на этой модели. Доставили вовремя. Проверил всё работает. Покупкой доволен. Цена на данную модель бюджетная. Спасибо продавцу.
- Переваги:
- Вытяжной вентилятор работает тихо, интересный дизайн, хорошая цена.
- Недоліки:
- Нет.
- Оля К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Нарешті,замовивши втретє,доставили саме цей вентилятор.По шумності аналогічний з Вентс 100Д,що був до цього.Але цей з доставленим зворотнім клапаном.Тому різниці не відчув.Оригінальний дизайн,на підшипнику, досить тихий.Покупкою за таку ціну задоволений
- Переваги:
- НАРЕШТІ прийшов
- Недоліки:
- з третього разу
- Оля К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий
Замовив цей вентилятор і зворотній клапан до нього. А прислали Вытяжной вентилятор Europlast E-EXTRA EET100 белый.Який без підшипника,тому дешевший. В точці видачі було заплачено за той,що був у замовленні. Так як забирав не особисто,то підміна вияснилась лиш вдома.Прийшлось повертати,перезамовляти,тратити свій час
- Переваги:
- Хороший вентилятор,сподіваюсь. Замовив його ще раз
- Недоліки:
- Негатив швидше до продавця,Розетки.
- Оля К***
Сьогодні прийшло замовлення... ніколи такого не було і от знов. Вдруге замовляю ЕАТ 100 ,а приходить ЕЕТ100.Ви що там наполегливо намагаєтесь обманути? Бо при спробі забрати вже ЕЕТ( набридає вже ходити в пункт видачі) по його ціні 380 грн, так ні,впарюють його за 545грн,як за ЕАТ
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
