Картка Rozetka

Відгуки покупців про Мийка кухонна Adamant Univer антрацит + змішувач + дозатор + ополіскувач склянок + коланд (4824296106615)

Код:  578434318
Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ігор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Антрацит_15_adamant

    В цілому мийка красива.

    Змішувач у справному стані.

    Підключили легко. .

    Але купчи будьте готові що отвори під дозатор та ополіскувач доведеться робити самому або як в моєму випадку - їздив у магазин який продає такіж і мийки і там за 500 грн. Зробили ще 2 отвори .

    Переваги:
    Красива. Все прайює.
    Недоліки:
    Відсутність отворів для дозатора та ополіскувача
    • Представник бренду

      Дякую Ігор, за відгук про нашу продукцію! По отворам, все вірно сказали, або робити самостійно, або звертатись до майстрів. Користуйтесь із -задоволенням!

  • Віктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Антрацит_15_adamant

    До мийки патань немає, все як на картинці, а от кран... протікає, капає і з носика самого крану(це не проблема для мене), і з місця де кріпиться ручка, виходить, що через 15 хв вже є досить багато води на ободку самої раковини, а далі вона тече на стільницю.
    Доводиться постійно під ручку класти якийсь рушник, особливо на ніч...

    Переваги:
    Підійшла по дизайну
    Недоліки:
    Капає з ручки, псує стільницю.
    • Представник бренду

      Доброго дня Віктор! Кран на вод фарбується в колір мийки тому розбираеться повністю, і 100:% там не дотягнутись катридж. Дотягніть катридж в крані і проблема зникне. Вибачаємось!

  • Ставер А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Графіт_13_adamant

    Понравилось

    • Представник бренду

      Алла, дякуємо Вам за відгук про нашу продукію! Користйтесь із задоволенням!

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий_04_adamant

    гарно вписалась в інтерʼєр, все відмінно
    єдиним зауваженням можу вважати діаметр ополіскувача склянок, як на мене то він дууууже завеликий....але то є мабуть стандарт і передивившись всі ополіскувачі дійшов до висновка, що вони стандартизованого розміру

    Переваги:
    мінімалізм, функціональність, комплексність, відмінний колір
    Недоліки:
    відсутність отворів під аксесуари (але це вже на смак)
    • Представник бренду

      Дякуємо Вам, Андрій, за відгук про нашу продукію!