Товар добротний. Не знаю наскільки довго протримається, щоб не облущився. А так то сподобався. Для продавця рекомендація- роздрукувати інструкцію з монтажу в кожну коробку( щоб обезжирювали ацетоном поверхню і підігрівали феном клей, тоді на ній можна і підтягуватись). Бо читаю відгуки, що не змогли нормально приклеїти. Товар - рекомендую.
Тримач кріпиться надійно. Хоч він і пластиковий, але якість матеріалів хороша. Ну і легко буде його витирати від плям ніж якби був металевий. Лійку теж тримає добре. Я залишился задоволеною
Велика перевага що можна регулювати по висоті кріплення і монтувати на клей