- ДенисВідгук від покупця. Продавець: Органайзик
Жахливо. Доставка довга, відправили тільки після нагадування. Замовляли 2 штуки, в обох відірвані проводки до акумулятора.
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: Органайзик
Товар виявився бракованим. Не тримає заряд акумулятора, саме світло ледве світить. Жахливий продавець, який тягне з вирішенням питання, вже другий тиждень на питання щодо повернення відповідають: «перевіряєм інформацію» і далі тиша і звісно ніяких чітких відповідей і ситуація не вирішується. відповідальності ноль, нікому не рекомендую тут щось
купувати!- Переваги:
- Немає
- Євгеній П***Відгук від покупця. Продавець: Органайзик
Поки донесли додому з пункту видачі не трясучи, відпав акумулятор та обірвались контакти. Не було часу щось пред'являти продавцю, на щастя, капібара легко розбирається, просто можна вийняти нижню частину з усією електронікою, там все просто, трохи припаяли та закріпили додатково акумулятор, тепер все працює, дітям подобається
- Переваги:
- Гарне підсвічування, різні кольори, легке управління. Також роз'єм type для підзаряджання це плюс. Капібара прикольна, зовні симпатична
- Недоліки:
- Так собі якість збірки, якщо припій розвалюється без зовнішніх факторів, тривала доставка, везли майже тиждень при умові передоплати
- Олег М***Відгук від покупця. Продавець: Органайзик
Вообще хороший за свою цену красивый милый
- Переваги:
- Есть много режимов
- Недоліки:
- Если снять с зарядки не роботает
