- Дмитро М***Відгук від покупця. Продавець: АЛЕКСМАКС. Ширина рулону: 100
Замовляв білу матову плівку, для поклейки на вікно з середини, щоб прибрати соняшне світло (АІ порадив так). Поклеїлось досить прийнятно зважаючи що сам клеїв. Вікно гріється значно менше ніж при наклеєній дзеркальній або чорній (ну звісно) плівках. Абсолютний блокаут воно не робить, але відсотків 30 точно прибрало + нема прямих променів, які дратували. На другий день після поклейки вже майже не чутно запаху.
- Переваги:
- Гарно поклеїлось.
- Недоліки:
- Не робить ефекту повного блокауту (як припускав АІ)
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Glosmarket. Довжина рулону: 1. Ширина рулону: 30
Все добре
- Олена М***Відгук від покупця. Продавець: GLOS STAR. Ширина рулону: 100
Товар приїхав у відповідності до картинки та заявлених характеристик, обережно запакований в коробку, не зімʼятий. Замовлення обробили швидко та швидко відправили. Тому рекомендую продавця
- Переваги:
- Швидко та якісно
- Недоліки:
- Немає
- Юлія Ш***Відгук від покупця. Продавець: GLOS STAR. Ширина рулону: 100
Заказала 1 квадрат плёнки, выставили мне доставку 175 гривен, сказать что я оболдела, ничего не сказать, когда вчера я получила заказ мысль была только одна, насколько нужно быть безмозглымм что бы отправить квадрат плёнки на рулоне с тубом от целого рулона и соответственно с такой же коробкой, при том что пластмассовые крепление снимаются с 2 сторон рулона, короче вынесли мне такое впечатление что какую-то базуку на почте до этого заказывала в другом месте, аккуратно был просто смотан рулончик, обернут плёнкой и в тонкой коробке НП, цена доставки была 90грн,НЕ СОВЕТУЮ ЗАКАЗЫВАТЬ, ТАК КАК ОБОЙДЁТСЯ ДОСТАВКА В 2 РАЗА ДОРОЖЕ СТОИМОСТИ ТОВАРА!!!! И РАБОТНИКИ НЕ ДУМАЮ ТУПО ОТПРАВЛЯЮТ В ЧЁМ ПОПАЛО!!! ВЗЯЛА НА ПРОБУ ТОВАР, ХОТЕЛА ЕЩЁ, НО ТЕПЕРЬ НЕТ
- Юлия Н***Відгук від покупця. Продавець: GLOS STAR. Ширина рулону: 100
До продавця проблем немає. Приїхав розмір 100*100 так як і потрібно.
Якщо замовляєте маєте на увазі що нова пошта спортить вам його потрібно дома буде через платок прасувати. Приїхав складаний в двоє
В поклейці не знаю не пробували це сама якість сподобалась- Переваги:
- Хороша ціна
- Недоліки:
- Дорога доставка нової пошти. Та не відправили на моє відділення прийшлося шукати машину щоб забрати за містом
