Картка Rozetka

Відгуки покупців про Cersanit Сидіння д/унітазу DELFI, поліпропілен антибакт повільного падіння - K98-0073

Код:  421828074
Оцінка користувачів 3.86/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Фурман А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Важко монтувати, конструктори перемудрили трохи. Довжини болтів вистачило, можливо тому, що унітаз та кришка одного виробника. Матеріал - дзвінкий та жорсткий полістирол, отже, є ризик того, що може тріснути при неправильному навантаженні (в інструкції є застережні картинки). Сама інструкція не зовсім зрозуміла, більше години проваландався.

  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Якість з'єднання між сидінням і кришкою відверто не дуже. Бовти виявились закороткими і через неергономічність збірки їх не можна замінити/подовжити/з'єданити через гайку для шпильок. Якість пазів теж залишає бажати кращого.

    Переваги:
    Ціна і приємний на дотик матеріал
    Недоліки:
    Якість пазів, кріплень і міцності збірки
  • Марина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Болти максимально короткі…. Розчарована.

  • Влад Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Трохи запарився при збиранні конструкції.
    В іншому все влаштовує. Кришка опускається повільно і без удару.

    Переваги:
    Механізм опускання сидіння, ключ для закручування кріплення
  • Дмитрий Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Отличная крышка, механизм опускания(лифт) пока работает исправно, посмотрим сколько времени проработает. Единственная придирка, могли бы в комплект положить запасной комплект бамперов на сидение, быстро сминаются

    Недоліки:
    Не нашел, скорее придирка, бампера сделаны из мягкой резины
  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Через несколько месяцев вышел из из строя один микролифт (потек), другой работает.

  • Виталий П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Все норм, окрім одного: пластикові вставки знизу сидіння, через які воно впирається в унітаз, під великою вагою сидячих на сидінні розплющилися - причому чомусь лише з однієї сторони (тобто дві з чотирьох).

    Переваги:
    Недороге, непоганий дизайн, повільне опускання
    Недоліки:
    Вставки мнуться під вагою сидячого
  • Юрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Усім задоволений,крім(короткі пластикові болти),але можна купити довші

    • Андрій

      А де ви купили довші ?

  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Короткий палец крепления, вообще не понимаю зачем такое делать, сделали бы длинный, кому нужно укротили бы, теперь где его купить я не знаю, деньги на ветер

  • Олексій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Ок

  • Константин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Нормальное сиденье за свои деньги, прослужило два года и сломалось, купили еще одно.

    Переваги:
    Цвет, материал, плавность закрывания
    Недоліки:
    За эти деньги все ок
  • Юліанна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Хороша кришка. Був нюанс при встановленні, так як отвір, в який потрібно було встановити верхню частину виявився замалим. Довелось підрізати ножем.
    Окрім встановлення питань немає

  • Едіна А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Швидко оформили замовлення і доставили у зручний час. Відповідає опису. (Але його колір не білий, а сірувато-білий) Soft close працює. Задоволена товаром. Хороший, якісний. Рекомендую усім бажаючим!

  • Максим О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Білий

    Сидение по факту такое же как из дюропласта без soft close, только дешевле.
    Материал как будто не полипропилен, а дюропласт.

    Так что за эти деньги отлично)
    На место встал идеально.

    • Сергей Г***

      Подскажите пожалуйста, какое расстояние между креплением?