Отличная добротная вешалка,планка и крючки из толстой стали,крючки не приварены,на болтах,что также очень надежно,вобщем очень качественная вешалка,рекомендую
Швидка доставка.
Погано оброблені краї.
Один гачок тримається все супер, інший - відпав під власною вагою, двосторонні скотч 3М - і на тому ж місці висить з рушником.
Також почали з'являтися сліди поверхневого ржавіння вертикального стержня.
При цьому рушники на них тримаються чудово.
дуже класні гачки. замовляю вже третю пачку. все вдома висить на них вже)
підвісна величезна полиця з купою банок на двох гачках вже рік спокійно тримається і нічого не сталося
Погано оброблені краї.
Один гачок тримається все супер, інший - відпав під власною вагою, двосторонні скотч 3М - і на тому ж місці висить з рушником.
Також почали з'являтися сліди поверхневого ржавіння вертикального стержня.
При цьому рушники на них тримаються чудово.
Вперше бачу таку відповідальність продавця..
підвісна величезна полиця з купою банок на двох гачках вже рік спокійно тримається і нічого не сталося