Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сифон для кондиціонера Ghidini D 50 мм (для зливу конденсату)

Код:  301237593
Оцінка користувачів 4/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Water Climate Technology
  • Тимур Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Water Climate Technology

    Топ за свої гроші

    Переваги:
    Став чітко в каналізаційну трубу і в нього влізла чітко конденсатна трубка
    Недоліки:
    Немає
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Володимир Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Инитрейд

    Широка частина легко стає в стандартний 50мм вхід каналізації. У вузьку вставив трубку зливу конденсата. На жаль поки що саму роботу не можу оцінити - ще нема конденсату.

  • Андрій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Прийшов сифон запакований. Коли відкрили упаковку, виявилось, що немає однієї частини.

    Переваги:
    Не зміг оцінити
    Недоліки:
    Прийшов неповний комплект
    • Кутепов Р***

      Так на фото вроде есть та крышечка в комплекте

    • Андрій С***

      Ні, на фото інша деталь. Довелось докуповувати за 100 грн.

  • Євгеній Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Додаю схему з усіма розмірами, можливо комусь допоможе при виборі. Для мене, як для не фахівця ані в сантехніці, ані в кондиціонерах, було відкриттям зрозуміти, що нижня частина має бути з'єднана з шлангом/трубкою (внутрішній діаметр 18-20мм). А вже потім шланг/трубку можна з'єднувати з каналізаційною системою. Вставити сифон безпосередньо в каналізацію не вдасться. Також додаю фото свого варіанту підключення. Шланг 18х3 з ПП, з'єднувальний фітинг rehau для шлангів, кілька хомутів, кілька гумових редукцій, трійник каналізаційний 40х40х45°. Поки працює, доповню відгук в разі чого.

    Переваги:
    Ціна, конструктив, розміри
    • Володимир Б***

      який саме "з'єднувальний фітинг rehau для шлангів" використали?

    • Євгеній Ш***

      Конектор REHAU 268153
      посилання
      На розетці скінчилися, брав в іншому місці. Думаю, знайдете.

    • Костянтин

      Сіфон не для кондиціонера. Буде пересихати

  • Златин А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Свою функцию выполняет.

    Переваги:
    Цена, качество.
    Недоліки:
    Возможно когда вода высохнет, пойдёт запах из трубы.
  • Анатолий Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    всё нравится

    Переваги:
    дешовый и практичный
    Недоліки:
    нет
    • владимир

      заказал по причине что компактный и ввод в сифон логичен а дальше посмотрим. И принцип ясен а зачем с шариком сифон не ясно . Ребята и кто и когда парился на эту тему? Что за бред. Амбрэ только утром после застолья.

  • Виталий С***
    Продавець: Rozetka

    Дуже цікаве рішення, насправді це універсальний сифон. А по простому перевертайка. Як не постав, буде працювати, єдине що ревізія (вона ж прочистка) більш правильно буде працювати у випадку встановлення вузькою частиною донизу. Схему роботи сифона додаю. При встановленні широкою горловиною догори, працює як сифон для дренажа, дає можливість скапувати рідині, для встановлення достатньо не накручувати штуцер на різьбу, тоді сифон входить або безпосередньо в трубу Д32, або в перехідну манжету 50х32 чи 40х32. При встановленні вузькою горловиною догори, працює як сифон для скиду під тиском, наприклад, для пральних або посудомийних машин, дає можливість надіти шланг на штуцер, встановлення сифону безпосередньо в трубу Д50. Отвори дозволяють закріпити сифон до стіни або монтажного профілю. Фронтальна пробка слугує для прочистки, воду через неї не залити, хіба що у випадку встановлення сифону штуцером догори. Шарику всередині немає, це звичайний сифон без сухого затвору, але й об`єм води там чималий та й закритий відносно - висихати буде довго. При істотних плюсах і малих мінусах оцінка 4 з 5.

    Переваги:
    Універсальний і недорогий
    Недоліки:
    на упаковці не вказано схему монтажу
  • Дима
    Продавець: Rozetka

    Не плохой вариант, по качеству меня полностью удовлетворил, работает идеально.

    • Александр Б***

      подскажите, а этот сифон наружного монтажа или его можно в стену встроить?