- Віктор Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
Рік робить без проблем, але є один недолік, чомусь потроху накопичується повітря(підключення бокове) і раз на тиждень при роботі котла його потрібно спускати краном Маєвського.
- Владислав Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
Рушникосушарка пропрацювала 1 рік, в місцях зварювання появились точки корозії та з часом почали протікати. Гарантія на даний товар 5 років, для того щоб повернути необхідно пройти цілий квест:
- на листі гарантії прописаний телефон куди можна зателефонувати при виникненні гарантійного випадку, там тебе автовідповідач культурно направляє на чат бати і до побачення;
- чат боти тебе перенаправляють на оператора, я чекав 3-4 години але термін очікування вийшов і до побачення;
- єдиний спосіб який знайшов, це направити товар на Розетку ( в закладці "Мої замовлення" є процедура "Гарантійне обслуговування").
На даний момент вже тиждень лежить в Розетці, заворотного зв'язку нуль. Певно відправив товар в один кінець.
Розетка трохи пішла на дно, не рекомендую замовляти це товар тим паче на Розетці.- Переваги:
- Дружині подобається дизайн
- Недоліки:
- Корозія в місцях зварювання
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром
- Сергей Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
Прослужил месяцев шесть и на хроме в месте стыков начала появляться микроточка и со временем разрасталась из внутри в виде ржавой накипи. Пока не течёт,не капает.
Розетка дала чек - гарантию,но вырубили все телефоны и сервисные так же. Общаться приходится только с ботами . В пунктах выдачи,так же ни чем помочь не могут. Оф.сервис так же не могут в розетке дать. Розетка по ходу ложится на дно.- Недоліки:
- Хром на стыках корозирует
- Маргаритка
У нас очень хороший мастер есть,у нас последний 9 этаж,тоже хотела такой формы ставить,говорит,что будет ржаветь на стыках...и плохо прогреваться,лучше брать змеевик...а я змеевик не хочу,старомодный...Вот читаю отзывы.
- В'ячеслав Х***
І що ви вирішили? Купили змійовик?
- Артем З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
В експлуатації більше 2 х місяців, гарна якість!
- Василий Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
Простояв 2 неділі та потік :(
Не знаю, що і додати…
Розчарований- Егор
обратитесь по гарантии
- Василь Б***
По гарантії я то можу звернутися…, але хто мені відшкодує час та гроші за зняття/встановлення сушки? Коротше кажучи, не рекомендую цього виробника нікому :(
- Василь Б***
Чекаю на вирішення ситуації з сервісним центром виробника. Обов‘язково відпишусь за результатами.
- Александр С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 800. Підведення води: Бічний
Можно сделать выводы только после полной проверки на боевом дежурстве при наличии горячей воды в теплосети.
- Переваги:
- Внешний вид. Очень хорошо смотрится. Описанию соответствует.
- Недоліки:
- Пока не обнаружил. Еще не подключали. Да и горячую воду дадут не скоро.
- Марина С***
Пожалуйста, подскажите, подвод воды с боку? Левый или правый, или без разницы?
- Кость П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 800. Підведення води: Бічний
Норм, доволі непогано зроблений.
- Переваги:
- Якісний.
- Недоліки:
- Не знайшов поки що.
- Марина С***
Пожалуйста, подскажите, подвод воды с боку? Левый или правый, или без разницы?
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 800. Підведення води: Бічний
Свободные крышечки сверху, иногда падают, если снимать с них халат.
- ЮрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Висота: 900. Підведення води: Бічний
Надо уметь подключать
- Переваги:
- красив, аккуратен. Подключили без проблем.
- Гость
Подскажите подвод воды с какой стороны. По фоткам непонятно
- ruslansushkokhrПродавець: Rozetka. Висота: 600. Підведення води: Бічний
Очень хорошее качество, до этого был с рынка потек на стыках. Тут совсем другое качество. Ещё можно заказать нестандартный размер в моем случае я делал три ножки вместо 4 как на старом.
- Ольга К***
Здравствуйте! А как заказать такой с тремя ножками, как у вас?
