Картка Rozetka

Відгуки покупців про Механізм зливний для бачка унітазу двокнопковий Siamp Monaco Double Flash

Код:  219653557
Оцінка користувачів 4.8/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця СмесОК!
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: СмесОК!

    Це вже другій механізм. Перший брав років чотири назад або трохі більше батькам. Працює відмінно др сих пір. Зараз замінив у себе.

  • Оксана М***
    Відгук від покупця. Продавець: СмесОК!

    Спасибо. Всё подошло идеально.

  • Антон
    Відгук від покупця. Продавець: СмесОК!

    У Siamp Monaco універсальне з'єднання двох частин, успішно замінив верхню частину механізму без демонтажу бачка (старому механізму 10 років було, новий чітко підійшов в стару нижню частину).

    Переваги:
    Надійність, універсальність
    Недоліки:
    Ціна
  • Сербинов М***
    Відгук від покупця. Продавець: СмесОК!

    Уже третья покупка у этого продавца. Поставил у себя и друзьям. Очень доволен покупкой.

    Переваги:
    Механизм сливной для бачка унитаза двух-кнопочный Siamp Monaco Duble Flash прост в установке. Надёжен.
    Недоліки:
    Нет
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Четыре месяца,полёт нормальный.

    Переваги:
    Работает.
    Недоліки:
    Грюкает при резком отпускании кнопки.(Отпускай плавно)
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Всё отлично подошло.
    Спасибо.

    Недоліки:
    Дороговато)
  • Світлана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший,стандартний механізм,для бачка "нова коло" підійшов.

    • Представник постачальника

      дякуємо

  • Валерій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Якби знав, що він такий гучний при роботі, то мабуть не купив би. Дуже клацає та грюкає при натисканні кнопки та зливанні води. Досить якісний твердий пластик. Для широких бачків. Горизонтальне регулювання зливання води: якщо закрити віконце повністю, то при натисканні на велику кнопку зливається вся вода з бачку (зі специфічним звуком наче як засмоктує), якщо віконце відкрити, то чим більше відкрито, тим більше залишається води в бачку при натисканні великої кнопки. При натисканні малої кнопки зливає частину води в залежності від вертикального регулювання зі специфічним грюканням (як на мене, то дуже гучно).

    Переваги:
    Гарний пластик, має регулювання зливання кількості води, підходить для багатьох бачків, але краще для широких.
    Недоліки:
    Гучний механізм, для широких бачків.
  • Андрей В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Поставив замість старого, поки все працює, задоволений придбанням

    Переваги:
    Двокнопковий, 5-річна гарантія виробника
    Недоліки:
    Поки не виявив
  • Ірина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Нормальний зливний механізм, кнопка не зависає, а швидко відскакує після натискання. Купувала для заміни старого, який саме почав трохи "зависати" і через це пропускав воду після змиву. Сподобалось, що для встановлення цього нового зливного механізму не довелося розкручувати все і знімати бачок, просто сантехнік вкрутив новий замість старого.

    Переваги:
    Двокнопковий для економії води
    Недоліки:
    Поки не знайшла
  • Анатолій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Визуально качественный слив (сливной механизм). По цене ниже чем у конкурентов. Пока все работает как надо (установил два дня назад))

    Переваги:
    снял старый, установил этот. и все работает без проблем
    Недоліки:
    показалась слишком хлипенькой поркладка, ещё тоньше чем на старомсливе (того-же производителя), из-за той прокладки и менял на этот вариант. У предыдущего прокладка просто растворилась и превратилась в мазут... Посмотрю сколько выдержит прокладка на этом. Если тоже год.. то перейду на другие сливы (других компаний).
    • Олег

      У мене така ж сама історія з різинкою. Відпрацював зливник нормально років 10, вода дуже жорстка і брудна у нас (Вишневе), але сам корпус все окей. Постійна проблема з тою самою прокладкою, що тримає воду. Різне вигадував, від встановлення нових різинок до грузиків - нічого не допомогло, вода потроху просочується (приблизно 3-4 л на добу). Тож тепер змушений викладати кругленьку суму через цього "золотника".

    • Валерій Г***

      Може варто підібрати силіконову прокладку? Силікон наче краще ніж гума.